Страница 1 из 1

Любляна 2016

Добавлено: Пт 13 май 2016 19:59
epic
Мій звіт по результатам конференції лідерів пацієнтських організацій, яка проходила в столиці Словенії - Любляні.

Це щорічна конференція яка носить назву - CML Horizons 2016.
На цю конференцію запрошують тих хто займається адвокацією прав пацієнтів та лікарів- гематологів з більше ніж 50 країн світу!
Організацією конференції займається світова організація пацієнтів - CML Advocates Network.
Коротко основні новини:
1. Генерики іматініба витісняють оригінальний Глівек (Новартіс) майже в усіх країнах світу! Навіть в США стартують продажі генериків іматінібу.
2. У Новартіс готовий до виходу третій препарат. По суті він вже фізично існує, але скоріше за все він вийде в той момент коли компанія буде масово втрачати патентний захист на Тасігну в різних країнах світу.
3. Багато фарм компаній які непогано почали заробляти на генериках іматінібу готові до випуску генериків Тасігни (нілотінібу). В Россії це відбудеться скоріше всього в кінці 2017 року.
4. Основним трендом конференції було питання СТОП ТЕРАПІЯ !
В країнах ЕС вже понад 500 пацієнтів з ХМЛ живе без постійної терапії! В Россії таких пацієнтів 15-20 (серед них двоє моїх хороших друзів). В маленькій Чехії таких пацієнтів - 67!!!
5. Шанси пацієнта який лікується нілотінібом жити без терапії вище майже в двічі чим шанси пацієнта який лікується іматінібом. Але! Основними чинниками СТОП ТЕРАПІЯ – є тривалість та глибина молекулярної відповіді!!!
6. Одною із основних причин того що ХМЛ прогресує після програми СТОП ТЕРАПІЯ і пацієнт знову повертається до прийому препарату являється – психологія! Тобто ліки зробили свою справу і вивили пацієнта в глибоку молекулярну реммісію, а сам пацієнт не вірить в це, або не зміг вирішити ті проблеми психологічні які привели його до хвороби.
Більш детальної інформації на сайті: CML Advocates Network:
http://www.cmladvocates.net/
Готовий відповісти на любі питання в коментарях! )

Іван Зеленський

Новини на сайті:
http://kraplyakrovi.com.ua/?d=35
http://kraplyakrovi.com.ua/?d=36