Страница 1 из 1

БОЗУТИНІБ

Добавлено: Вс 22 апр 2018 13:38
ivan_2775
Друзі, чудова новина!
В Україні зареєстрований ще один ефективний препарат для лікування ХМЛ у другій лініїї терапії!
БОЗУЛІФ (бозутиніб) має цілий ряд переваг:
1. БОЗУТИНІБ - інгібітор тирозинкінази BCR-ABL другого покоління.
2. БОЗУТИНІБ - це препарат другої лінії терапії ХМЛ, який застосовується у випадку невдалої терапії препаратом першої лінії – іматиніб, або наявності мутацій, які не долають препарати другої лінії терапії – нілотиніб та дазатиніб (мутації, що перекриваються БОЗУТИНІБОМ: E255K/V, F317L/V/I/C, F359V/C/I, T315A, Y253H та ін.).
3. БОЗУТИНІБ входить до світових стандартів лікування ХМЛ (Chronic myeloid leukemia: ESMO Clinical Practice Guidelines for diagnosis, treatment and follow-up; NCCN Clinical Practice Guidelines in Oncology: Chronic Myeloid Leukemia).
4. БОЗУТИНІБ має краще співвідношення користь-ризик серед інших препаратів 2ї лінії терапії ХМЛ, що базується на низькій частоті виникнення незворотних побічних явищ та сприятливому профілю безпеки.
5. БОЗУТИНІБ – єдиний препарат, що рекомендується для лікування хворих на ХМЛ у групі ризику серцево-судинних захворювань та інших супутніх захворювань, що суттєво розширить спектр лікування пацієнтів з ХМЛ в Україні, враховуючи розповсюдженість серцево-судинних патологій.
6. БОЗУТИНІБ у 2й лінії терапії ХМЛ демонструє:
a. частоту великої молекулярної відповіді на рівні 35%
b. частоту повної молекулярної відповіді на рівні 28% (спостереження впродовж 24 міс.)
7. Враховуючи світові ціни на БОЗУТИНІБ ми впевнені, що цей препарат зможе створити конкуренцію препарату Тасігна (нілотиніб), який має монопольне становище на ринку України для лікування хворих на ХМЛ у другій лінії терапії.
Изображение
Изображение
Новина на сайті (посилання)

Re: БОЗУТИНІБ

Добавлено: Чт 07 июн 2018 15:53
miramouse
Скажите, если я принимаю тасигну, есть смысл поговорить с врачом о переводе на бозутиниб? Какова вероятность того, что перебоев с поставками этого препарата будет меньше? Спасибо.

Re: БОЗУТИНІБ

Добавлено: Чт 07 июн 2018 19:37
ivan_2775
miramouse писал(а):Скажите, если я принимаю тасигну, есть смысл поговорить с врачом о переводе на бозутиниб? Какова вероятность того, что перебоев с поставками этого препарата будет меньше? Спасибо.

1. Если у Вас хороший ответ на Нилотиниб и Вы не страдаете сильно от побочки то смысла переходить нет.
2. Гарантию о том что не будет перебоев в нашей стране может дать только Господь наш! :)
3. Если ответа нет на Нилотиниб, то нужно сделать анализ на мутационный статус и по результатам анализа возможно перейти на Бозутиниб.