Страница 1 из 2

шукаю поради

Добавлено: Пт 19 окт 2018 22:59
зоряна
добрий вечір вибачайте якшо шось роблю не так бо форумом користуюсь в перше, хочу спитати може хтось стикався з подібним або знає вмене ситуація така що розпочала лікуваня 2 жовтня призначили препарат неопакс по 400 мг на добу ,на початок лікуваня вмене була збільшена селезінка дуже навіть велика десь 3-4 см нижче пупка,і лейкоцити на рівні 21 тис,після 16 днів прийому препарату селезінка не зменшується взагалі а лейкоцити виросли до 54 тис і невідчуваю практично жодних побічних ефектів,може хтось підкаже чого можна очікувати як з прогнозувати що буде далі чого можна чекати

Re: шукаю поради

Добавлено: Сб 20 окт 2018 19:12
Klimentina
А лiкар що каже? Препарат повинен знизити лнйкоцити!!! Значить Вам вiн не пiдходить, срочно мiняти препарат!!!

Re: шукаю поради

Добавлено: Сб 20 окт 2018 20:16
зоряна
лікар рекомендує ще чекати два тижні якщо лейкоцити не зменшаться то збільшувати дозу до 600 мг

Re: шукаю поради

Добавлено: Пн 22 окт 2018 22:29
ivan_2775
зоряна писал(а):лікар рекомендує ще чекати два тижні якщо лейкоцити не зменшаться то збільшувати дозу до 600 мг


тактика лікаря вірна, гематологічна реміссія повинна наступити десь +/- за місяць. При такій селезінці можливо викиди лейкоцитів.
Те що не відчуваєте побочки до добре.
Ви з хронічної фази стартували? Вас не хімічили перед неопаксом? Я маю на увазі цитарабін, алексан?

Re: шукаю поради

Добавлено: Вт 23 окт 2018 19:42
зоряна
ні до неопаксу небуло ніякоі хіміі,в кінці серпня цього року в мене виявили хронічну фазу стан середньоі важкості

Re: шукаю поради

Добавлено: Ср 24 окт 2018 19:00
ivan_2775
зоряна писал(а):ні до неопаксу небуло ніякоі хіміі,в кінці серпня цього року в мене виявили хронічну фазу стан середньоі важкості


думаю все буде добре, треба почекати
Хоча...перед іматинібом можна було б призначити Гідроксисечовину і випалити зайві лейкоцити та зменшити селезінку.
Ну це я так...розмірковую.
Лікарю Вашому видніше.

Re: шукаю поради

Добавлено: Пт 26 окт 2018 22:56
зоряна
дякую вам дуже,надіюсь чекати треба недовго,і ще мене цікавить якщо від гідри і неопаксу селезінка не зменшується може просто вирізати іі і все,чомусь вона не зменшується.

Re: шукаю поради

Добавлено: Пт 02 ноя 2018 19:40
ivan_2775
зоряна писал(а):дякую вам дуже,надіюсь чекати треба недовго,і ще мене цікавить якщо від гідри і неопаксу селезінка не зменшується може просто вирізати іі і все,чомусь вона не зменшується.

Та ну...надіюсь нічого вирізати не треба.
У ХМЛ пацієнтів буває таке що селезінку видаляють, але це якщо відбувається інфаркт селезінки (вона лопається). Але жити без селезінки дуже важко...

Re: шукаю поради

Добавлено: Вс 17 мар 2019 13:19
Ivan1002
Доброго дня.
В мене діагностували ХМЛ близько 2 місяців тому. Станом на сьогоднішній день приймаю іматиніб.
Виникли проблеми із зором, а саме погіршення внаслідок проблем із судинами. Може це бути наслідком ХМЛ?

Re: шукаю поради

Добавлено: Пн 18 мар 2019 10:25
ivan_2775
Ivan1002 писал(а):Доброго дня.
В мене діагностували ХМЛ близько 2 місяців тому. Станом на сьогоднішній день приймаю іматиніб.
Виникли проблеми із зором, а саме погіршення внаслідок проблем із судинами. Може це бути наслідком ХМЛ?

Важко сказати...погіршення зору це не є типовою побочкою для іматиніб.
Треба задати це питання професору Дягіль І.С.

Re: шукаю поради

Добавлено: Пн 18 мар 2019 13:02
Ivan1002
Дякую. В офтальмологічній клініці так і сказали. Будемо займатись.

Re: шукаю поради

Добавлено: Вт 28 май 2019 15:24
зоряна
добрий день ,хочу запитати в мене зарас йде сім місяців лікуваня іматинібом і проблема в тому що я вагітна двійнятами,поки не знала що вагітна приймала іматиніб, лікар сказала припинити лікуваня, зарас десь орієнтовно 6-7 тижнів вагітності .в моєму районі повідомили що на облік як вагітну мене не візьмуть.я вже була на косультаціі в львові в професора Котлярчук Констянтин Богданович,взяли молекулярний аналіз крові -вже пришли результати є 1.47 прцентів ракових клітин лікар повідомив що це не є найкращий результат для того щоб виношувати і народжувати але і не є найгіршим він також повідомив що рішення про переривання вагітності треба прийняти до 12 тижнів вагітності і що вся вагітність без лікуваня дуже ризикована в моєму випадку.Питання чи не буде для мене більшим ризиком переривання вагітності і чи зможу я народити здорових дітей,без будь-яких вад розвитку?

Re: шукаю поради

Добавлено: Ср 03 июл 2019 17:09
Виталий К.
Зоряна, краще, ніж лікар, вам тут ніхто не порадить. Можливо треба поїхать в Київ до інших лікарів ще. Жінки з ХМЛ народжують абсолютно здорових дітей, але у вас немає навіть цитогенетичної відповіді. Як на мене, то треба пити іматиніб до останнього дозвільного дня, а там уже... напевно, не можна. Дуже великий ризик, щоб до фази акселерації не дійшло, поки ви родите. Адже 7 місяців без ліків - великий термін для вас.

Двійнята - це подвійне щастя!)

Re: шукаю поради

Добавлено: Ср 03 июл 2019 21:03
ivan_2775
зоряна писал(а):добрий день ,хочу запитати в мене зарас йде сім місяців лікуваня іматинібом і проблема в тому що я вагітна двійнятами,поки не знала що вагітна приймала іматиніб, лікар сказала припинити лікуваня, зарас десь орієнтовно 6-7 тижнів вагітності .в моєму районі повідомили що на облік як вагітну мене не візьмуть.я вже була на косультаціі в львові в професора Котлярчук Констянтин Богданович,взяли молекулярний аналіз крові -вже пришли результати є 1.47 прцентів ракових клітин лікар повідомив що це не є найкращий результат для того щоб виношувати і народжувати але і не є найгіршим він також повідомив що рішення про переривання вагітності треба прийняти до 12 тижнів вагітності і що вся вагітність без лікуваня дуже ризикована в моєму випадку.Питання чи не буде для мене більшим ризиком переривання вагітності і чи зможу я народити здорових дітей,без будь-яких вад розвитку?


Іматиніб вагітним відміняють на перший термін вагітності (4,5 місяці), потім можна продовжувати пити Іматиніб. До 4,5 місяців формується плацента, плацентарний бар єр Іматиніб не проходить.
Але краще ще проконсультуватися у Дягіль І.С. в ННЦРМ м. Київ

Re: шукаю поради

Добавлено: Чт 04 июл 2019 00:09
зоряна
Виталий К. писал(а):Зоряна, краще, ніж лікар, вам тут ніхто не порадить. Можливо треба поїхать в Київ до інших лікарів ще. Жінки з ХМЛ народжують абсолютно здорових дітей, але у вас немає навіть цитогенетичної відповіді. Як на мене, то треба пити іматиніб до останнього дозвільного дня, а там уже... напевно, не можна. Дуже великий ризик, щоб до фази акселерації не дійшло, поки ви родите. Адже 7 місяців без ліків - великий термін для вас.

Двійнята - це подвійне щастя!)

Дякую може знаєте хороших лікарів які могли б допомогти і контакти до них (як звязатись записатись на прийом ітд)