Співпраця з ПРООН

Модераторы: ivan_2775, natka

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Співпраця з ПРООН

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:16

У цій темі будуть освітлюватися події в рамках взаємодії з ПРООН
Изображение

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Re: Співпраця з ПРООН

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:18

Програма розвитку ООН (ПРООН)організація при ООН, створена на підставі резолюції Генеральної Асамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об'єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку.
(Вікіпедія)

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Моніторинг розподілу ліків: ГО розпочали збір інформації щодо поставок ліків

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:21

Протягом останніх двох з половиною років міжнародні закупівлі ліків дозволили зекономити сотні мільйонів гривень, які були використані для придбання додаткової кількості медикаментів та забезпечення лікування більшої кількості пацієнтів. Але як, після закупівлі, ліки розподіляються зі складу поміж різними регіонами? До яких громадських лікарень вони доходять і чи ефективно визначається потреба в ліках?

Изображение
Фото: Андрій Крєпкіх / ПРООН в Україні

Міністерство охорони здоров’я України використовує інформацію, надану обласними органами влади, для визначення обсягів замовлення ліків та їх розподілу на рівень регіону (області). Вже на регіональному рівні відбувається ще один етап розподілу – безпосередньо у лікарні, де пацієнт має отримати препарати за рецептом лікаря. Для забезпечення українців ліками необхідна побудова прозорої і ефективної системи планування, закупівлі і розподілу лікарських засобів, в якій можна буде прослідкувати шлях окремої таблетки від її придбання безпосередньо до пацієнта. Наразі Міністерство охорони здоров’я разом із національними та міжнародними партнерами, зокрема ПРООН, працює над побудовою такої системи.
Далі повний текст на сайті


meble do salonu i jadalni meble do salonu klasyczne ceny meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni eleganckie meble do jadalni eleganckie meble do salonu

Вернуться в «Загальний розділ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя