Співпраця з ПРООН

Модераторы: ivan_2775, natka

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Співпраця з ПРООН

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:16

У цій темі будуть освітлюватися події в рамках взаємодії з ПРООН
Изображение

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Re: Співпраця з ПРООН

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:18

Програма розвитку ООН (ПРООН)організація при ООН, створена на підставі резолюції Генеральної Асамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об'єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку.
(Вікіпедія)

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Моніторинг розподілу ліків: ГО розпочали збір інформації щодо поставок ліків

Сообщение epic » Вт 21 ноя 2017 18:21

Протягом останніх двох з половиною років міжнародні закупівлі ліків дозволили зекономити сотні мільйонів гривень, які були використані для придбання додаткової кількості медикаментів та забезпечення лікування більшої кількості пацієнтів. Але як, після закупівлі, ліки розподіляються зі складу поміж різними регіонами? До яких громадських лікарень вони доходять і чи ефективно визначається потреба в ліках?

Изображение
Фото: Андрій Крєпкіх / ПРООН в Україні

Міністерство охорони здоров’я України використовує інформацію, надану обласними органами влади, для визначення обсягів замовлення ліків та їх розподілу на рівень регіону (області). Вже на регіональному рівні відбувається ще один етап розподілу – безпосередньо у лікарні, де пацієнт має отримати препарати за рецептом лікаря. Для забезпечення українців ліками необхідна побудова прозорої і ефективної системи планування, закупівлі і розподілу лікарських засобів, в якій можна буде прослідкувати шлях окремої таблетки від її придбання безпосередньо до пацієнта. Наразі Міністерство охорони здоров’я разом із національними та міжнародними партнерами, зокрема ПРООН, працює над побудовою такої системи.
Далі повний текст на сайті

Аватара пользователя
ivan_2775
Сообщения: 492
Зарегистрирован: Ср 23 июн 2010 14:02
Откуда: Днепропетровск

Re: Співпраця з ПРООН

Сообщение ivan_2775 » Сб 08 дек 2018 10:08

Проект за підтримки ПРООН.
10 жовтня 2018 року між БФП "КРАПЛЯ КРОВІ" та ПРООН підписаний договір про реалізацію проекту «Громадський моніторинг доставки, наявність та використання лікарських засобів на місцевому рівні»

Мета проекту:
Сприяти розширенню доступу до безкоштовного лікування хворих на онкогематологічні діагнози дітей в Україні через:
Системний громадський контроль доставки, наявності та використання лікарських засобів по програмі дитяча онкогематологія, закуплених ПРООН (бюджет 2016 року) в Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Виявлення ключових проблем, які виникають на всіх етапах доставки безкоштовних препаратів, придбаних для пацієнтів ПРООН в рамках бюджету 2016 року.
Забезпечення постійного громадського контролю в Дніпропетровській та Запорізькій областях за логістикою доставки безкоштовних препаратів від складу МОЗ до конкретного пацієнта, який має право на отримання безкоштовних ліків.

Головні заходи:
Проведемо моніторинг формування потреби в безкоштовних ліках по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках номенклатури МОЗ в 2016 році.
Проведемо моніторинг доставки безкоштовних ліків, які придбала ПРООН по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках бюджету 2016 року зі складу МОЗ до складу лікарні.
Проаналізуємо доступність безкоштовних препаратів для пацієнтів Дніпропетровської та Запорізької областей через опитування пацієнтів, які отримали/не отримали безкоштовні ліки, які придбала ПРООН по програмі дитяча онкологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках бюджету 2016 року.
Проаналізуємо всі проблеми на етапах : планування закупівлі на рівні лікарів, логістики доставки ліків в лікарні Дніпропетровської та Запорізької областей, видачі безкоштовних препаратів пацієнтам.
Сформуємо інформаційний блок проекту: розміщення всіх напрацьованих матеріалів на сайті, форумі, сторінках соц. мереж БФП «КРАПЛЯ КРОВІ».

Очікувані результати:
Запущено системний пацієнтський моніторинг доступу до ліків по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях (аналіз потреб, моніторинг доставки до складу лікарні та до пацієнта)
Проаналізовано успіхи та винесені уроки у сфері планування закупівлі на рівні лікарів, логістики доставки ліків в лікарні Дніпропетровської та Запорізької областей, видачі безкоштовних препаратів пацієнтам.
Досвід пацієнтського моніторингу доступу до безкоштовних ліків по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях поширено через інформаційний блок проекту: розміщення всіх напрацьованих матеріалів на сайті, форумі, сторінках соціальних мереж БФП «КРАПЛЯ КРОВІ».
Керівник проекту Зеленський І.А.


Посилання на сайт


meble do salonu i jadalni meble do salonu klasyczne ceny meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni eleganckie meble do jadalni eleganckie meble do salonu

Вернуться в «Загальний розділ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей