CML Horizons

Модераторы: ivan_2775, natka

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

CML Horizons

Сообщение epic » Ср 09 май 2018 22:52

З 4 по 6 травня в столиці Польщі, Варшаві, пройшла цьогорічна конференція CML Horizons 2018. Організатори конференції - міжнародна глобальна спілка «CML Advocates Network» (cmladvocates.net).

Була представлена дуже цікава програма, всі новели, які були опубліковані провідними гематологічними центрами світу на конференції гематологів ASH 2017, були представлені в презентації спікерів на CML Horizons 2018. Тобто, важка для пацієнтів лікарська мова була адаптована для розуміння пацієнтською спільнотою.

Основні теми конференції:

Вся терапія ХМЛ орієнтується на те, щоб як можна швидше вивести пацієнта у ВМВ (велику молекулярну відповідь) і в перспективі зняти пацієнта з по життєвої терапії ІТК.
В світі все більше поглиблюється рівень моніторингу ХМЛ (цитогенетика, ПЦР, мутаційний аналіз, ФІШ). Велика точність моніторингу є базою для «стоп терапія».
Зараз вже на етапі клінічних випробувань новий препарат від Новартіс, а також російський препарат з робочою назвою PF-114. Очікується, що ці нові препарати будуть ще потужніше лікувати ХМЛ, суттєво впливаючи на швидкість виходу в ВМВ та подолання рідкісних мутацій ХМЛ.

Ознайомитись з матеріалами ASH 2017 ви можете на сайті БФП «КРАПЛЯ КРОВІ»

ХМЛ не вирок!
Посилання на сайт

Аватара пользователя
epic
Сообщения: 46
Зарегистрирован: Сб 05 дек 2015 12:29

Re: CML Horizons

Сообщение epic » Сб 13 июл 2019 15:18

17-а Міжнародна конференція ХМЛ Горизонти 2019 відбулася у Лісабоні, Португалія з 17 по 19 травня 2019 року. Організатори конференції - міжнародна глобальна спілка «CML Advocates Network» (cmladvocates.net).

Зустріч не тільки дає нам просто медичне розуміння та тренінг з адвокації - відчувається, що послідовно, зустріч розробила феноменальну мережу, що перетинає океани і моря і охоплює всі континенти, щоб поліпшити життя пацієнтів і дозволити новим та існуючим групам пацієнтів перетворитися на унікальну багатокультурну сім'ю.

Посилання на сайт


meble do salonu i jadalni meble do salonu klasyczne ceny meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni eleganckie meble do jadalni eleganckie meble do salonu

Вернуться в «Загальний розділ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя