Наші партнери

logo MediGlobusMediGlobus -це міжнародна медична платформа, яка займається організацією лікування за кордоном. Компанія співпрацює з більш, ніж 230 клініками у 23 країнах світу (Туреччині, Іспанії, Німеччині, Ізраїлі, Південній Кореї, Австрії, Чехії, Італії, Польщі і т.д.). Вона виступає в якості координатора між пацієнтом та медичним закладом. МediGlobus надає достовірну інформацію про іноземні клініки, методи діагностики та лікування, а також лікарів і умови отримання медичної допомоги за кордоном.

Головна мета МediGlobus: Створення найкращих умов для пошуку медичних рішень за кордоном та допомога пацієнтам в отриманні якісного лікування в зарубіжних клініках.

MediGlobus - уніфікований сервіс, який об'єднує пацієнтів і лікарів у всьому світі. Він дозволяє зробити поїздку на лікування в іншу країну максимально комфортною і безпечною.

Координатори платформи глобальної медицини MediGlobus - це дипломовані лікарі та фахівці з лікування за кордоном, які безкоштовно надають пацієнтам всі необхідні послуг, починаючи з моменту звернення і до закінчення програми лікування. Вони допомагають пацієнтам зорієнтуватися серед загальновизнаних клінік світового рівня, запланувати і здійснити медичну поїздку.

Звертаючись до компанії MediGlobus пацієнти можуть розраховувати на підтримку у вирішенні таких питань, як:

 • пошук медичного закладу та відповідного спеціаліста за кордоном;
 • налагодження зв'язку з обраною клінікою та лікарем;
 • переклад необхідної документації;
 • бронювання авіабілетів та організація перельоту;
 • організація термінової повітряної евакуації для пацієнтів у важкому стані;
 • бронювання готелю, який буде розташований в безпосередній близькості до клініки;
 • організація трансферу та зустрічі в аеропорту;
 • візова підтримка і т.п.

Міжнародна медична платформа МediGlobus співпрацює з Благодійним фондом пацієнтів “КРАПЛЯ КРОВІ”, тому пацієнти можуть розраховувати на підтримку і захист нашої компанії.


logo mediclub 0001ОНКОЛОГІЧНИЙ сайт Vista-Mediclub - це спеціалізований медичний портал, де розміщені сучасні та актуальні матеріали для пацієнтів, які опинилися перед загрозою онкологічного захворювання, а також фахівців в області онкології, які бажають отримувати і ділитися новою інформацією про злоякісні новоутворення. Медичний сайт - клуб Vista-Mediclub доносить наш заклик МИ – ПРОТИ РАКУ до кожного, хто потребує підтримки, зіткнувшись з недугою. Корисні поради на сайті дозволяють зрозуміти багато важливих моментів, які здатні позитивно вплинути на процес лікування онкологічного захворювання. Наш Онко Сайт Vista-Mediclub дозволяє своїм відвідувачам дізнатися більше про онкологічну допомогу пацієнтам при раковій патології, методах профілактики онкологічних хвороб, а в разі захворювання наш сайт здатний надати підтримку в боротьбі з недугою і сприяти вирішенню проблеми.Наш Мед Сайт Vista-Mediclub допоможе розібратися, що таке хіміотерапія і яку роль вона відіграє в боротьбі проти раку. Тут ви можете отримати рекомендації провідних фахівців з режиму дня та харчування, відчути психологічну підтримку, знайти спеціалізовану клініку і записатися на прийом до лікаря, поділитися своєю історією боротьби з раком з тими, хто, як і ви, колись зіткнувся з ним, і переміг цю недугу або навпаки - гостро потребує і вашої підтримки саме зараз! Рак - НЕ ВИРОК! Правильне, сучасне, індивідуально підібране і своєчасне лікування дозволяє тисячам людей позбавитися від страшної хвороби.

Медичний клуб Vista-Mediclub - це онкологічне співтовариство, мета якого - забезпечити перемогу над раком через доступність сучасних знань і досвіду світової онкології в боротьбі зі злоякісним пухлинним процесом, застосовуючи сучасні методи діагностики, лікування і профілактики. Онкологічний клуб Vista-Mediclub - це сучасна платформа для спілкування, на якій досвідчені лікарі-онкологи діляться секретами лікування злоякісних новоутворень, що сприяє підвищенню кваліфікації молодих лікарів, і допомагає швидко і ефективно, разом з пацієнтом, боротися з раком.


logo patients ukraineНаша місія

Лікування доступне для всіх.

Наша мета

Забезпечити всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.

Наше бачення

Ми хочемо бачити країну, в якій пацієнти мають доступ до всіх необхідних їм ліків шляхом впровадження ефективної медицини, в якій активісти від пацієнтів сприймаються з повагою, мають доступ до необхідної інформації, володіють навичками стратегічної роботи та співпрацюють з державою, яка функціонує абсолютно прозоро, відповідально та відкрито.

Таким чином, БФ «Пацієнти України» визнаний державними органами, місцевими та міжнародними фармацевтичними компаніями, присутніми в Україні, спільнотами клініцистів, пацієнтськими групами та іншими гравцями як законний партнер.

Зовнішні завдання

 • Забезпечити повноцінне фінансування Державних програм з лікування.
 • Покращити прозорість та підзвітність державних тендерних та закупівельних процесів.
 • Виявити проблеми для системного вирішення ситуації з туберкульозом в Україні.
 • Покращити фармацевтичні практики та політики в Україні для більш ефективного контролю якості медичних препаратів та забезпечення етики проведення досліджень.
 • Здійснювати тиск на Уряд та фармацевтичні компанії з метою зниження цін на медикаменти.
 • Визначити та налагодити співпрацю з ключовими партнерами, що можуть підтримати адвокаційні зусилля БФ «Пацієнти України».

Внутрішні завдання

 • Підвищити професійний рівень членів БФ «Пацієнти України» з питань адвокації та розвинути технічні навички щодо доступу до лікарських засобів.
 • Збільшити та деталізувати членство БФ «Пацієнти України».
 • Створити та впровадити стратегію фандрайзингу.
 • Підтримувати власну ідентичність.
Top