Проект за підтримки ПРООН

10 жовтня 2018 року між БФП "КРАПЛЯ КРОВІ" та ПРООН підписаний договір про реалізацію проекту «Громадський моніторинг доставки, наявність та використання лікарських засобів на місцевому рівні»

Мета проекту:

Сприяти розширенню доступу до безкоштовного лікування хворих на онкогематологічні діагнози дітей в Україні через:

 • Системний громадський контроль доставки, наявності та використання лікарських засобів по програмі дитяча онкогематологія, закуплених ПРООН (бюджет 2016 року) в Дніпропетровській та Запорізькій областях.
 • Виявлення ключових проблем, які виникають на всіх етапах доставки безкоштовних препаратів, придбаних для пацієнтів ПРООН в рамках бюджету 2016 року.
 • Забезпечення постійного громадського контролю в Дніпропетровській та Запорізькій областях за логістикою доставки безкоштовних препаратів від складу МОЗ до конкретного пацієнта, який має право на отримання безкоштовних ліків.

Головні заходи:

 • Проведемо моніторинг формування потреби в безкоштовних ліках по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках номенклатури МОЗ в 2016 році.
 • Проведемо моніторинг доставки безкоштовних ліків, які придбала ПРООН по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках бюджету 2016 року зі складу МОЗ до складу лікарні.
 • Проаналізуємо доступність безкоштовних препаратів для пацієнтів Дніпропетровської та Запорізької областей через опитування пацієнтів, які отримали/не отримали безкоштовні ліки, які придбала ПРООН по програмі дитяча онкологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях в рамках бюджету 2016 року.
 • Проаналізуємо всі проблеми на етапах : планування закупівлі на рівні лікарів, логістики доставки ліків в лікарні Дніпропетровської та Запорізької областей, видачі безкоштовних препаратів пацієнтам.
 • Сформуємо інформаційний блок проекту: розміщення всіх напрацьованих матеріалів на сайті, форумі, сторінках соц. мереж БФП «КРАПЛЯ КРОВІ».

Очікувані результати:

 • Запущено системний пацієнтський моніторинг доступу до ліків по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях (аналіз потреб, моніторинг доставки до складу лікарні та до пацієнта)
 • Проаналізовано успіхи та винесені уроки у сфері планування закупівлі на рівні лікарів, логістики доставки ліків в лікарні Дніпропетровської та Запорізької областей, видачі безкоштовних препаратів пацієнтам.
 • Досвід пацієнтського моніторингу доступу до безкоштовних ліків по програмі дитяча онкогематологія в Дніпропетровській та Запорізькій областях поширено через інформаційний блок проекту: розміщення всіх напрацьованих матеріалів на сайті, форумі, сторінках соціальних мереж БФП «КРАПЛЯ КРОВІ».

Керівник проекту Зеленський І.А.

Посилання на форум

Top