Субота, 14 квітня 2018 07:45

В Україні зареєстровано БОЗУЛІФ (бозутиніб)

Друзі, чудова новина!

В Україні зареєстрований ще один ефективний препарат для лікування ХМЛ у другій лініїї терапії!

БОЗУЛІФ (бозутиніб) має цілий ряд переваг:

 1. БОЗУТИНІБ - інгібітор тирозинкінази BCR-ABL другого покоління.
 2. БОЗУТИНІБ - це препарат другої лінії терапії ХМЛ, який застосовується у випадку невдалої терапії препаратом першої лінії – іматиніб, або наявності мутацій, які не долають препарати другої лінії терапії – нілотиніб та дазатиніб (мутації, що перекриваються БОЗУТИНІБОМ: E255K/V, F317L/V/I/C, F359V/C/I, T315A, Y253H та ін.).
 3. БОЗУТИНІБ входить до світових стандартів лікування ХМЛ (Chronic myeloid leukemia: ESMO Clinical Practice Guidelines for diagnosis, treatment and follow-up; NCCN Clinical Practice Guidelines in Oncology: Chronic Myeloid Leukemia).
 4. БОЗУТИНІБ має краще співвідношення користь-ризик серед інших препаратів 2ї лінії терапії ХМЛ, що базується на низькій частоті виникнення незворотних побічних явищ та сприятливому профілю безпеки.
 5. БОЗУТИНІБ – єдиний препарат, що рекомендується для лікування хворих на ХМЛ у групі ризику серцево-судинних захворювань та інших супутніх захворювань, що суттєво розширить спектр лікування пацієнтів з ХМЛ в Україні, враховуючи розповсюдженість серцево-судинних патологій.
 6. БОЗУТИНІБ у 2й лінії терапії ХМЛ демонструє:
  • частоту великої молекулярної відповіді на рівні 35%
  • частоту повної молекулярної відповіді на рівні 28% (спостереження впродовж 24 міс.)
 7. Враховуючи світові ціни на БОЗУТИНІБ ми впевнені, що цей препарат зможе створити конкуренцію препарату Тасігна (нілотиніб), який має монопольне становище на ринку України для лікування хворих на ХМЛ у другій лінії терапії.

В Україні зареєстровано БОЗУЛІФ (бозутиніб)

В Україні зареєстровано БОЗУЛІФ (бозутиніб)

Посилання на форум

Top