Проект за підпримки МФ «Відродження»

БФП «КРАПЛЯ КРОВІ» за фінансової підтримки МФ «Відродження» реалізував проект: «Контроль за безкоштовними препаратами для хворих на хронічний мієлолейкоз»

Проект був реалізований на протязі наступного терміну: з 06.11.2017р. по 01.06.2018р.

Мета проекту: Сприяти розширенню доступу до безкоштовного лікування хронічного мієлолейкозу (ХМЛ) для пацієнтів в Україні.

Проект охопив наступні області України: Чернігівську обл., Полтавську обл., Рівненську обл., Харківську обл., Львівську обл., Одеську обл.. Дніпропетровську обл., Донецьку обл., Житомирську обл., Запорізьку обл., Миколаївську обл., Черкаську обл.

В межах проекту ми:

  • Провели моніторинг джерел надходження коштів на закупівлю препаратів для пацієнтів, які хворіють на ХМЛ, з урахуванням державного бюджету, обласних бюджетів, регіональних бюджетів (міста, села).
  • Провели моніторинг формування потреби в безкоштовних ліках для хворих на ХМЛ в 12 областях України в рамках номенклатури МОЗ на 2017 рік.
  • Підрахували, скільки препаратів для пацієнтів ХМЛ закуплені відносно 100% потреби, в тому числі через опитування, не менше 3 пацієнтів в кожному з 12 регіонів України, коли вони отримали препарат і в якій кількості в розрізі закупівлі за бюджет 2017 року.
  • Провели аналіз цін (з відкритих джерел) на оригінальні та генеричні препарати, які здатні лікувати ХМЛ в другій лінії терапії. Беручи до уваги досвід країн ЄС та враховуючи міжнародні протоколи лікування ХМЛ, підготували лист в МОЗ України та ПРООН про можливість включення даних препаратів в номенклатуру закупівлі для хворих на ХМЛ пацієнтів.
  • Створили зрозумілий та доступний алгоритм контролю за препаратами, які придбали за державний кошт (бюджетів різних рівнів) для пацієнтів ХМЛ та провели тренінг для 12 лідерів груп пацієнтів з різних областей України.
  • Сформували інформаційний блок проекту: розміщення всіх напрацьованих матеріалів на сайті, форумі, сторінках соц. мереж БФП «КРАПЛЯ КРОВІ».

Всі результати, які ми очікували від реалізації цього проекту, були успішно досягнуті!

Найбільшим досягненням проекту ми вважаємо те, що нам вдалося добитися внесення в номенклатуру закупівель препаратів для терапії ХМЛ препарат - БОЗУТИНІБ. Цей препарат створить конкуренцію в ціновій ніші препаратів для терапії ХМЛ в другій лінії, а також дає шанс на життя тим пацієнтам з ХМЛ, яким не допомагають існуючі в Україні препарати для терапії ХМЛ.

На сьогоднішній день ми вже можемо порахувати ціну одного дня життя пацієнта, який буде лікуватися препаратом НІЛОТИНІБ, або БОЗУТИНІБ.

  • 1 день терапії препаратом НІЛОТИНІБ: 2 362 грн.
  • 1 день терапії препаратом БОЗУТИНІБ: 1 323 грн.

Враховуючи те, що препарати потрібно приймати кожного дня майже по життєво, це колосально економія коштів, а також ця ситуація буде спонукати компанію, яка має патент на виробництво НІЛОТИНІБ до зниження ціни.

Під цим текстом розміщена АНАЛІТИКА по: Чернігівській обл., Полтавській обл., Рівненській обл., Харківській обл., Львівській обл., Одеській обл.. Дніпропетровській обл., Донецькій обл., Житомирській обл., Запорізькій обл., Миколаївській обл., Черкаській обл..

Пацієнти з вищеназваних регіонів можуть сміливо використовувати аналітичну інформацію опубліковану на нашому сайті для відстоювання своїх прав на безкоштовне лікування

 

Посилання на форум

Top