Понеділок, 06 квітня 2015 21:10

Звіт про ШКОЛУ ПАЦІЄНТІВ в м. Львові

4 квітня у Львові на базі Інституту патології крові та трансфузійної медицини НАМН України, під егідою БФ "КРАПЛЯ КРОВІ" та за спонсорської підтримки компанії ГРІНДЕКС (Латвія) пройшла ШКОЛА ПАЦІЄНТІВ для хворих на ХМЛ.

Програма ШКОЛИ ПАЦІЄНТІВ:

  • Лекція д.м.н. професора, Новака Василя Леонідовича на тему "Діяльність «Інституту патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» у сфері лікування ХМЛ"
  • Лекція лікаря гематолога Котлярчука Констянтина Богдановича на тему: Сучасні досягнення і перспективи в лікуванні ХМЛ.
  • Лекція к.б.н. Лук янової Анни Сергіївни на тему: Цитогенетичний моніторинг пацієнтів з ХМЛ.
  • Лекція продакт-менеджера компанії ГРІНДЕКС на тему "Іматаніб-Гріндекс – нове словосполучення в світі якісних дженеріків (копій) іматініба".
  • Лекція керівника БФ "КРАПЛЯ КРОВІ" Зеленського Івана Анатолійовича на тему: Діяльність БФ "КРАПЛЯ КРОВІ" по захисту та лобіюванню інтересів пацієнтів з ХМЛ.
  • Лекція представника БФ "КРАПЛЯ КРОВІ" в Полтавській обл. Головань Ірини Михайлівни на тему: Нормативні документи які дають право пацієнту з ХМЛ на безкоштовне лікування.

ШКОЛА ПАЦІЄНТІВ пройшла в жвавій та емоційній атмосфері. Було багато запитань до лікарів та працівників БФ "КРАПЛЯ КРОВІ". Лікарі доповіли нам про всі досягнення в лікуванні ХМЛ в Україні і світі. Працівники БФ" КРАПЛЯ КРОВІ" розповіли про свій вдалий досвід в реалізації регіональних програм по безкоштовному забезпеченню ліками пацієнтів з ХМЛ.

 

Детальніше в цій категорії: Звіт про ШКОЛУ ПАЦІЄНТІВ у Харкові »
Top